مدیریت دارایی خودرابه ما بسپارید

سرمایه گذاری در بازارهای مالی به عنوان یکی از نیازهای مردم در هر سطح و حرفه ای همواره مطرح بوده است. با توجه به اینکه افراد در مشاغل مختلف، فرصت یا تخصص کافی برای سرمایه گذاری در انواع اوراق بهادار را ندارند؛ ایجاد ابزاری برای پاسخگویی به این نیاز، بسیار ضروری می باشد.
واحد مدیریت دارایی شرکت کارگزاری تدبیرگران فردا، با به کارگیری تجربه و تخصص مدیران خبره، تلاش می نماید تا دارایی شما را به بهترین شکل و با توجه به نیاز ها و انتظارات شما با ترکیبی مناسب از ریسک و بازده، سرمایه گذاری نماید تا رضایت و آرامش را برای شما به ارمغان آورد.
ابزارهای مورد استفاده در مدیریت دارایی به دو دسته سبد گردانی و صندوق های سرمایه گذاری مشترک تقسیم می شوند.

صندوق های سرمایه گزاری

alternatetext وجوه جمع اوری شده در این صندوق عمدتا در بازار سهام سرمایه گزاری شده است.ویژگی بارز این صندوق امکان خرید و فروش واحد های آن با نماد الماس دربازار ثانویه و از طریق سامانه معاملات آنلاین میباشند.سرمایه گزاری در این صندوق به علت سهولت در خرید و فروش برای افرادی که دید کوتاه مدت تری نسبت به صندوق سرمایه گزاری مشترک دارند مناسب تر است.
سایت صندوق
اطلاعات بیشتر
alternatetext صندوق سرمایه گذاری نیکوکاری ایتام برکت با مدیریت این کارگزاری و مدیریت اجرایی بنیاد اجتماعی برکت احسان تاسیس گردیده و هدف آن حمایت از ایتام نیازمند در مناطق محروم و روستایی کشور از طریق پرداخت مقرری های ماهانه و ارائه بسته های حمایتی همچون بیمه های مکمل بهداشتی و درمانی؛ بیمه عمر و سرمایه گذاری؛ تامین هزینه های بیماریابی و پوشش هزینه های بیماریهای صعب العلاج؛ پوشش نیاز های تغذیه ای بویژه در ایتام زیر 10 سال؛ پوشش دادن هزینه های جهیزیه و تحصیل و بهسازی محل سکونت می باشد.
سایت صندوق
اطلاعات بیشتر
alternatetext سرمایه های جمع آوری شده از مشتریان، در بازار سهام به صورت پویا و حرفه ای مدیریت شده و احتمال بازدهی بالا و به تبع آن، ریسک بیشتری برای مشتریان دارد. هرچه دید سرمایه گذاری فرد در این صندوق، بلندمدت تر باشد؛ ریسک به طور تدریجی کاهش یافته و منجر به کسب بازدهی مناسبی در طی زمان می شود. ضمانت این صندوق، سابقه عملکرد درخشان آن در طی سال های گذشته است که همواره بازدهی بالاتری از شاخص بازار را در بلندمدت کسب نموده است. واحدهای سرمایه گذاری صندوق سرمایه گذاری مشترک تدبیرگران فردا، قابل نقل و انتقال به غیر نبوده و در هر زمان، با درخواست مشتری ابطال شده و معادل ارزش روز، با وی تسویه می گردد و سود سرمایه گذار را تفاوت بین قیمت خرید هر واحد و قیمت ابطال آن تشکیل می دهد.
سایت صندوق
اطلاعات بیشتر
alternatetext سرمایه های مشتریان در این صندوق، عمدتاً در اوراق با درآمد ثابت و سپرده­ های بانکی سرمایه­ گذاری شده و تا سقف 30 درصد دارایی ­های صندوق، می­تواند در بازار سهام سرمایه گذاری گردد. سود تضمین شده این صندوق ، سالانه 18 درصد و پیشبینی حداقل سود سالانه آن ، 21 درصد و نرخ بهره موثر سالانه 23.14 درصد می باشد که در بازه های زمانی ماهانه پرداخت می شود. همچنین واحدهای این صندوق، قابلیت نقل و انتقال به غیر را ندارند و در هر زمان با درخواست مشتری ابطال شده و معادل ارزش روز با وی، تسویه می­شود.
سایت صندوق
اطلاعات بیشتر
ثبت نام